Rozwój osobisty

@

UWAGA! UWAGA! ZAPISY NA WARSZTAT ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE!!!

Imagine to nowatorskie warsztaty prowadzone przez Stowarzyszenie Explores. Ich forma znacząco odbiega od tradycyjnych form szkoleń, dzięki czemu zajęcia są atrakcyjne, intrygujące, nieco tajemnicze, ale co najważniejsze – skuteczne! Udział w imagine należy traktować jako głęboko osobistą, wysoce opłacalną inwestycję, która pomaga obrać właściwy kurs na życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

Korzyści: Jak rozbudzić w sobie motywację i odnaleźć swój osobisty potencjał? Wiedza czym się kierować przy wyborze swojej drogi zawodowej, by być w przyszłości spełnionym człowiekiem. Lepsze poznanie siebie i swoich mocnych stron. Znajomość znaczenia swoich zainteresowań, talentów i wartości przy wyborze ścieżki kariery.

„Istnieje różnica między znajomością drogi a podążaniem nią.” Morfeusz, bohater filmu Matrix

Warsztaty poprowadzą

Andrzej Lesiak

Przedsiębiorca i trener, entuzjasta i propagator uczenia się poprzez doświadczanie. Na zajęciach dzieli się swoim praktycznym doświadczeniem biznesowym i życiowym. Angażuje uczestników w różne gry i zadania. Prowokuje i inspiruje. Uczy jak harmonijnie łączyć pozornie przeciwstawne obszary: pracę z życiem prywatnym, zarabianie pieniędzy z czerpaniem radości z życia, rywalizację ze współdziałaniem, osiąganie sukcesów osobistych z budowaniem dobrych relacji z innymi.

Arkadiusz Nepelski

Z wykształcenia polonista, zawodowo zajmujący się wspieraniem młodych ludzi w odkrywaniu własnej drogi zawodowej. Założyciel i prezes klubu wystąpień publicznych Toastmasters. Czerpiąc ze swoich różnorodnych doświadczeń edukacyjnych (szkoła teatralna, informatyka, filologia rosyjska) oraz zawodowych (m. in. praca w gastronomii, pośrednictwo nieruchomości, założenie własnej firmy) przekazuje, jak w gąszczu wyborów znaleźć pomysł na siebie.