Rozwój osobisty

@

Imagine to nowatorskie warsztaty prowadzone przez Stowarzyszenie Explores. Ich forma znacząco odbiega od tradycyjnych form szkoleń, dzięki czemu zajęcia są atrakcyjne, intrygujące, nieco tajemnicze, ale co najważniejsze – skuteczne! Udział w imagine należy traktować jako głęboko osobistą, wysoce opłacalną inwestycję, która pomaga obrać właściwy kurs na życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

Korzyści: Jak rozbudzić w sobie motywację i odnaleźć swój osobisty potencjał? Wiedza czym się kierować przy wyborze swojej drogi zawodowej, by być w przyszłości spełnionym człowiekiem. Lepsze poznanie siebie i swoich mocnych stron. Znajomość znaczenia swoich zainteresowań, talentów i wartości przy wyborze ścieżki kariery.

„Istnieje różnica między znajomością drogi a podążaniem nią.” Morfeusz, bohater filmu Matrix

Warsztaty poprowadzą

Andrzej Lesiak

Przedsiębiorca i trener, entuzjasta i propagator uczenia się poprzez doświadczanie. Na zajęciach dzieli się swoim praktycznym doświadczeniem biznesowym i życiowym. Angażuje uczestników w różne gry i zadania. Prowokuje i inspiruje. Uczy jak harmonijnie łączyć pozornie przeciwstawne obszary: pracę z życiem prywatnym, zarabianie pieniędzy z czerpaniem radości z życia, rywalizację ze współdziałaniem, osiąganie sukcesów osobistych z budowaniem dobrych relacji z innymi.

Arkadiusz Nepelski

Z wykształcenia polonista, zawodowo zajmujący się wspieraniem młodych ludzi w odkrywaniu własnej drogi zawodowej. Założyciel i prezes klubu wystąpień publicznych Toastmasters. Czerpiąc ze swoich różnorodnych doświadczeń edukacyjnych (szkoła teatralna, informatyka, filologia rosyjska) oraz zawodowych (m. in. praca w gastronomii, pośrednictwo nieruchomości, założenie własnej firmy) przekazuje, jak w gąszczu wyborów znaleźć pomysł na siebie.