Niedziela, 7. lipca

@

Czemu nie pójść za Nim?

Jak lepiej rozpocząć dzień, jeśli nie od rozmowy z Bogiem? Tak właśnie wyglądała nasza niedziela, po śniadaniu w grupach modliliśmy się tekstami jutrzni. Po krótkiej przerwie ponownie wróciliśmy do chwalenia Pana, tym razem podczas niedzielnej Mszy Świętej, w której towarzyszyli nam również mieszkańcy Dobroszyc.

Po obiedzie, gdy byliśmy już najedzeni i pełni sił, przyszedł czas na grę terenową. Na terenie całego ośrodka znaleźć można było organizatorów, którzy czekali na grupy z różnymi zadaniami. Niektóre z nich to np. przenoszenie skrzynek na czas, przysiady czy strzelanie gumkami w puste puszki, by te się przewróciły. Niedługo poznamy wyniki tej zaciętej rywalizacji.

Następnie przyszedł czas na chwilę wytchnienia podczas spokojnego spotkania w grupach, po którym mogliśmy zjeść kolację i udać się na genialny występ Teatru AbOvo, który opierał się na improwizacji aktorów we współpracy z widownią. Wszyscy byli zachwyceni tym przedstawieniem, a występujący otrzymali owacje na stojąco.

Dzień zakończyliśmy tak samo jak zaczęliśmy- spotkaniem z Najwyższym w Najświętszym Sakramencie, kiedy to mogliśmy podziękować Bogu za błogosławieństwa otrzymane tej niedzieli.