Magda i Zbyszek

@ WTOREK

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk i Zbigniew Kaliszuk
Zbyszek jest absolwentem SGH i pracuje w dużej korporacji jako analityk biznesowy. Jest autorem książki „Zmanipulowany umysł”, w której w przystępny sposób obala mity głoszone przez zwolenników aborcji, permisywnej „edukacji” seksualnej i innych lewicowych ideologii. Inne książki pod redakcją Zbyszka to m.in. cykl „Laboratorium Miłości” oraz „Katolik frajerem?”, jak również zbiór świadectw wiary znanych młodych osób pt. „Yes, we can! Powołani, by świadczyć”.

Magda ukończyła prawo i psychologię na UW, a przez ostatnich pięć lat rozwinęła polską platformę petycji CitizenGO, broniąc życia, rodziny i innych wartości w Polsce i w organizacjach międzynarodowych. Jako nastolatka prowadziła program telewizyjny „Ziarno”. W swoich książkach pisała przede wszystkim o miłości, radości i relacji z Panem Bogiem.

Poznali się na nartach, zaręczyli w pięknych górach i od dwóch i pół roku żyją szczęśliwi w małżeństwie. Ich radość z miłości jest jeszcze większa od kilku miesięcy, kiedy urodziła się ich Córeczka.