Niedziela, 14. lipca

@

Czemu nie zostać z Nim na stałe?

Ostatni dzień Forum Młodych jest zawsze pełen emocji. Po jutrzni, którą modliliśmy się w naszych małych grupach, przyszedł czas na celebrowanie tego święta podczas Mszy Świętej. Tym razem byli z nami sponsorzy, dzięki którym organizacja tego wydarzenia byłaby niemożliwa. Zostali oni również zaproszeni na uroczysty obiad, w ramach podziękowań za swoje serce włożone w organizację Forum Młodych.

Po obiedzie przyszedł czas na sjestę- była ona potrzebna, by zebrać siły na popołudniowy festyn, w którym grupy rywalizowały ze sobą w rozmaitych konkurencjach. Zła pogoda nie była przeszkodą- wszyscy bawili się znakomicie!

Wieczorem czas umiliła nam Patrycja Markowska, wraz ze swoim zespołem, dając koncert, przy którym bawiliśmy się, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Jednak nie był to koniec przeżyć na dziś- po występie udaliśmy się na adorację, a następnie o północy została odprawiona uroczysta Msza Święta, zwieńczająca Forum Młodych. Podziękowaliśmy serdecznie naszym organizatorom za pracę i trud, jakie włożyli w przygotowania dla nas tych rekolekcji. Abyśmy nie szli spać z pustym brzuchem, na dobranoc każdy dostał skromny poczęstunek. W taki sposób zakończył się nasz ostatni dzień w Dobroszycach…