Niedziela, 17 lipca

@

ZDJĘCIA

Ta ostatnia niedziela…” – ostatni dzień Forum Młodych. Na pewno nikt nie był na to przygotowany, lecz tak intensywnie i ciekawie spędzony czas nie mógł biec wolniej. Dzień Pański to idealna okazja, by zakończyć to wydarzenie. Na dzisiejszą Mszę Świętą przyjechało wielu gości – między innymi nasi darczyńcy, którzy umożliwiają przebieg i organizację Forum Młodych. Po Eucharystii zostali oni zaproszeni na uroczysty obiad, by podziękować im za wsparcie.

Po południu w dobroszyckim parku odbył się festyn, podczas którego grupy zmagały się z różnymi konkurencjami, między innymi skoki w workach, układanie kwadratów z różnych części czy skoki w dal. Wieczór spędziliśmy przy muzyce chóru Sound’n’Grace, w którym uczestniczyli nie tylko forumowicze, ale również ich rodziny oraz mieszkańcy Dobroszyc.

O 22:30 nadszedł czas na chwilę refleksji podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, a po niej odbyła się uroczysta Msza Święta o północy. Podczas niej pożegnaliśmy naszego duszpasterza, jednego z ojców dyrektorów – księdza Łukasza Anioła, który odchodzi do innego apostolatu salwatoriańskiego. Nie brakowało łez wzruszenia i licznych uścisków.

Tak zakończyło się 25. Salwatoriańskie Forum Młodych, owoce tego wydarzenia będzie widać jeszcze przez lata, a już teraz zapraszamy na więcej akcji wakacyjnych z RMS-em 🙂 szczegóły na rms.sds.pl

Można inaczej? No raczej! (ale tylko z Tobą 🙂 )