Poniedziałek, 8. lipca

@

Czemu nie przebić iluzji i nie uwierzyć?

Poniedziałek to dzień, w którym uczestnicy poznają rytm tygodnia na Forum Młodych. Poranna jutrznia, śniadanie, a następnie upragnione warsztaty. Jednym z nich jest terapia manualna, na której warsztatowiec Bartek pokazuje jak za pomocą naszych rąk pozbawić kogoś bólu głowy czy brzucha! Właśnie tak ciekawe są warsztaty na Forum 🙂

Po obiedzie nastał czas na sjestę i pierwszego gościa, którym był ksiądz Teodor Sawielewicz. Duchowny uraczył nas swoim świadectwem głosiciela Ewangelii oraz pokazem baniek mydlanych! Ksiądz Teodor głosi tzw. teobańkologię.

Kolejnym punktem dnia były spotkania w grupach, na których wspólnie usiedliśmy nad fragmentem Ewangelii według świetego Mateusza (Mt 9, 18-26). Kontynuacją pogłębiania naszej relacji z Bogiem była Msza Święta, podczas której mieliśmy okazję spotkać się ze Stwórcą w Eucharystii.

Wieczorem mieliśmy okazję do wspólnej zabawy oraz lepszego poznania się nawzajem podczas rozmaitych gier. Dzień zakończyliśmy chwilą ciszy i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.