Taniec z Luz Control

@

UWAGA!!! ZAPISY NA WARSZTAT ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE!

Lubisz czasem powygłupiać się przed lustrem do ulubionej muzyki? A może sam nie wiesz czy Twoje „pląsy” są tańcem? Na tym warsztacie, nawet z dwiema lewymi nogami nauczysz się tańczyć!

Ada i Mateusz Derkowscy to istni mistrzowie rozkręcania uśmiechu, energii, umiejętności i świetnej zabawy. Ada to super FitMama, która prowadzi zajęcia z zumby i fitnessu, Mateusz to doświadczony tancerz break dance – razem tworzą duet doskonały. Najlepsze jest to, że niczego nie musicie udawać i znów odkryć swoje wewnętrzne dziecko, ponieważ część ich choreografii z pewnością będzie czerpana od ich wspaniałych pociech Kasiumby, Ani i Agnieszki.
Na ich warsztacie wylejecie siódme poty, ale będziecie błagali o więcej! Jeżeli nie wierzycie to warto doświadczyć tego wszystkiego na ich zajęciach! Wpadajcie bez zastanowienia, poczuć rodzinną atmosferę!

„Jako pięciokrotny uczestnik warsztatu Luz Control uczciwie i prosto z serducha przyznaję, że jestem absolutnie zachwycona! Te godziny spędzone na sali to przeogromna dawka śmiechu, radości, zabawy no i odrobiny potu. Przy tym to łatwa, szybka i przyjemna nauka nowych kroków (do wykorzystania na każdej imprezie), choreografii i ćwiczenia na rozruszanie naszych wakacyjnych mięśni. Tworzenie tej formacji to czysta przyjemność, której mimo zmęczenia nie chce się kończyć. Prowadzących pokochasz (słyszeliście o miłości od pierwszego.. ćwiczenia?), a pozytywną energię wsiąkniesz jak gąbka, słowo animatora, przekonaj się!” ~ BASIA

Basia może powiedzieć Ci więcej, napisz do niej na Facebook’u:
https://www.facebook.com/basia.tolak