Teatr

@

UWAGA!!! ZAPISY NA WARSZTAT ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE!

Kim jestem?

Jestem Patryk Ołdziejewski. Pochodzę z Obornik Śląskich, natomiast na co dzień mieszkam w Białymstoku. W stolicy Podlasia ukończyłem Akademię Teatralną na Wydziale Sztuki Lalkarskiej. Od dwóch lat pracuję na deskach Teatru Dramatycznego w Białymstoku.

Po za pracą w teatrze tworzę muzykę do spektakli i nie tylko. Gdy ktoś mnie pyta co lubię najbardziej w teatrze to odpowiadam, że przede wszystkim w teatrze lubię najbardziej możliwość spotykania się i pracowania z ludźmi.

Co będziemy robić?

Pracować J pracować J pracować J a czasem odpoczywać, żeby móc dalej pracować. Będziemy pogłębiać naszą wyobraźnie i odkrywać samych siebie. Ćwiczenia ruchowe, głosowe oraz improwizacja na bazie naszego Forumowego tematu pozwoli nam zbudować małe zdarzenie teatralne, które będzie osobistą wypowiedzią każdego uczestnika warsztatu.

Co zabrać?

Weź ze sobą:

* wygodne obuwie i strój sportowy (najlepiej czarny dresik)

* instrumenty muzyczne (jeśli grasz na czymś lub tylko myślisz, że grasz to śmiało bierz)

* zeszyt i długopis

* „coś” (jeśli chcesz się pochwalić nam, że np. malujesz, robisz na drutach, chodzisz na szczudłach to bierz co Ci będzie potrzebne)

Podsumowując

Zapraszam Cię na warsztat teatralny, ponieważ Teatr to zabawa. Oczywiście uporządkowana zabawa, ale na pewno dająca satysfakcję, radość i rozwój osobisty.

W razie pytań pisz do mnie na facebooku.