Dzień 4.

Kliknij aby powiększyć.

Czwarty dzień forum wyjątkowo przywitał mnie słońcem i dobrym nastrojem zaspanych forumowiczów. Następna w planie dnia była jutrznia, która była dla mnie niezwykle owocna. Pyszne śniadanie i ruszamy na warsztaty!
Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, aby wyciągnąć z tego czasu jak najwięcej.
Kolejnym punktem programu było spotkanie z gościem. Dziś odwiedził nas bp Jacek Kiciński, który prowadził konferencję na temat przyjaźni i powołania. Nasz gość zgodził się przewodniczyć Eucharystii, na której w kazaniu głównie poruszane były aspekty miłości bliźniego i miłości romantycznej. Obecność bp Kicińskiego przyciągnęła wiele nowych dobroszyckich twarzy ludzi, którzy postanowili nam potowarzyszyć podczas spotkania z Tatą.
Po mszy udaliśmy się szybko do szkoły, gdzie przeprowadziliśmy spotkania w grupach, a także zjedliśmy kolację.
Dziś mieliśmy także okazję uczestniczyć w nocy konfesjonałów. Przez półtorej godziny podczas trwającej adoracji każdy miał możliwość spowiedzi u wybranego przez siebie księdza. Niesamowity wieczór dla każdego forumowicza. Wielu z uczestników twierdzi, że była to wyjątkowa Adoracja, na której w końcu pozwolili sobie na uwolnienie wszystkich emocji siedzących w nim od dłuższego czasu.
Jestem wdzięczna za was wszystkich. Dziękuje, że jesteście!