Relacje

@

UWAGA!!! ZAPISY NA WARSZTAT ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE!

Forum jest po to, żeby umocnić Twoją relację z Bogiem. Masz na to całe dziesięć dni.

Poza tą najważniejszą relacją możesz też zgłębić dwie pozostałe relacje: z samym sobą i innymi. I to już tyle. Nie ma innych relacji. Jak rozgryziesz te trzy, to żadna relacja w przyszłości nie będzie miała już przed Tobą tajemnic.

Zaczniemy od poznawania siebie. Dlaczego? Bo na najgłębszym poziomie jesteśmy dla innych tacy, jacy jesteśmy sami dla siebie. Kiedy już poznamy siebie lepiej i zaczniemy się lubić nawet za to, czego w sobie nie lubimy – wtedy powoli możemy zacząć budować relacje z innymi ludźmi.

Dlaczego akurat o relacjach?

Bo ponoć najgroźniejszą chorobą, która zagraża naszemu społeczeństwu w najbliższej przyszłości nie jest otyłość tylko… samotność.

Stąd dobrze nauczyć się, jak czuć się komfortowo w samotności. A od tego już niedaleka droga, żeby polubić swoje towarzystwo… i dać się polubić innym.

Jesteśmy idealni tacy jacy jesteśmy – tylko czasem zdarza nam się o tym zapomnieć.

Tak więc, przez pięć dni będziemy pracować nad lepszym poznaniem, zrozumieniem i polubieniem siebie. A później będziemy pracować nad poznaniem, zrozumieniem i polubieniem innych.

A później… to już sami będziecie mogli prowadzić takie warsztaty! 😀

Na warsztatach obowiązuje zasada: 0% teorii, 100% praktyki.

Jako ludzie uczymy się tylko przez działanie i wtedy, kiedy uczeniu się towarzyszą emocje. Więc nastawcie się na dużo działania i dużo emocji!

Warsztaty poprowadzi Arek Nepelski – trener i doradca zawodowy, który na co dzień w szkołach na terenie podkarpacia prowadzi warsztaty dla młodzieży i nauczycieli. W jego zajęciach pt. „Znajdź pomysł na siebie” wzięło już udział ponad 8000 osób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zajęciach, odwiedź stronę www.facebook.com/brakujacelekcje/