Coaching – Relacje

@

Forum jest po to, żeby umocnić Twoją relację z Bogiem. Poza tą najważniejszą relacją możesz też zgłębić dwie pozostałe relacje: z samym sobą i innymi. I to już tyle. Nie ma innych relacji. Jak rozgryziesz te trzy, to żadna relacja w przyszłości nie będzie miała już przed Tobą tajemnic.

Zaczniemy od poznawania siebie. Dlaczego? Bo na najgłębszym poziomie jesteśmy dla innych tacy, jacy jesteśmy sami dla siebie. Kiedy już poznamy siebie lepiej i zaczniemy się lubić nawet za to, czego w sobie nie lubimy – wtedy powoli możemy zacząć budować relacje z innymi ludźmi.

Dlaczego akurat o relacjach?

Bo ponoć najgroźniejszą chorobą, która zagraża naszemu społeczeństwu w najbliższej przyszłości nie jest otyłość tylko… samotność.

Stąd dobrze nauczyć się, jak czuć się komfortowo w samotności. A od tego już niedaleka droga, żeby polubić swoje towarzystwo… i dać się polubić innym.

Jesteśmy idealni tacy jacy jesteśmy – tylko czasem zdarza nam się o tym zapomnieć.

Najpierw będziemy pracować nad lepszym poznaniem, zrozumieniem i polubieniem siebie. A później będziemy pracować nad poznaniem, zrozumieniem i polubieniem innych.